Alanya Popüler Gezi Turları


Söz konusu Alanya olduğu zaman insanların büyük bir kısmının aklına öncelikli olarak mavilikler geliyor. Masmavi denizleri ile görenleri büyüleyen Alanya’ya gelenler de buradaki vakitlerini en iyi şekilde geçirmek adına onlara sunulan turlar arasından seçimlerini yapmaya çalışıyorlar.

Alanya Tüplü Dalış Turu

Tüple dalış yapmak pek çok kişinin en fazla istediği şeylerden biri. Fakat bu konudaki çekincelerinden ya da deneyimli kişiler ile iletişime geçmiş olmamalarından ötürü bu isteklerini yerine getiremiyorlardı. Alanya tüplü dalış turu ile beraber bu isteklerini en iyi şekilde yerine getirmiş olacaklar. Profesyonel eğitmenler ile yapılacak olan dalış işlemi için insanlar iki farklı bölgeye getirilmektedir. Böylelikle tura katılanlar ilk aşamada Alanya kıyılarını tekne ile keşfettikten sonra tüplü dalışın keyfini çıkartmış olacaklar.

Alanya Manavgat Tekne Turu

Katılacağı tur ile beraber mavinin en güzel tonlarını görmek isteyenler, Alanya Manavgat tekne turu sayesinde nehrin daha öncesinde görülmeyen güzelliklerine erişmiş olacaklar. Ahşap teknede yapılacak olan turda katılımcılar öğle yemeklerini oldukça muhteşem manzaraya karşı yemenin keyfini çıkartacaklar. Katılımcılar bu tur ile beraber Manavgat Nehri’ni boydan boya gezmiş olacaklar. Buradaki nehir kaplumbağalarını görmelerinden sonra ise haftada iki gün açık olan Manavgat Pazarı’na giderek alışveriş yapabilirler.

Alanya Tekne Turu

Deniz üzerinde zaman geçirmekten keyif alanlar, Alanya tekne turu ile beraber yaklaşık olarak 6 saat boyunca Alanya kıyılarında vakit geçirecekler. Kalenin etrafında yer alan pek çok turistik mağara ve yerleri keşfetme imkanına erişeceklerdir. Tur esnasında 5 farklı bölgede verilecek olan yüzme molası ile beraber insanlar Alanya’nın daha öncesinde olmadığı kadar farklı bölgelerini görme imkanına erişmiş olacaklardır. Tekne turu esnasında tura katılanlara oldukça lezzetli yiyecekler ikram edilecek ve animasyon gösterileri sunulacaktır.

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: Average: ]
Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Rooftop Çözümleri Sembol İklimlendirmede

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.