Bir Üçkağıtçı Filmi : Sinyalciler


Burak Satıbol ve Ayhan Taş’ın başrollerinde yer aldığı Sinyalciler filmi 16 Haziran 2017 Cuma günü vizyona giriyor. 3 arkadaşın başına gelen trajikomik olayların konu alındığı film komedi türünde seyirci ile buluşuyor.

Sinyalciler Filmi afişi

Trajikomik bir hikayesi olan Sinyalciler başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Başrollerde Burak Satıbol ve Ayhan Taş ile birlikte Erdağ Yenel’de yer alıyor. Filmin diğer oyuncuları ise şu şekilde : Tamer Karadağlı, Serdar Oratç’ın karısı Chloe Ortaç, Issız Adam filmi ile zihinlerimize yerleşen Cemal Hünal, ünlü türkücü Mahmut Tuncer, Serdal Genç, Serkan Kuru, Ceren Kalpakarslan, Hüseyin Elmalıpınar gibi isimler filmde yer alan oyuncular.

Bu yazın en dikkat çekecek komedi filmlerinden olan Sinyalciler filminin senaryosunu Suat Özkan, Özgür Bakar, Alper Kıvılcım ve Bilal Kalyoncu‘nun oluşturduğu ekip yazdı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Kapucu oturuyor. Bu filmin bir diğer özelliği de yeni dağıtım şirketi Feature Film Distribution (FFD) ‘ın dağıtacağı ilk film olma özelliğini taşıması.

Sinyalciler Filminin Konusu

Sinyalciler filmi konu olarak 3 kişilik üçkağıtçı bir arkadaş grubunu alıyor. Bu arkadaş grubunun başına gelen trajikomik olaylar komik bir dil ile anlatılıyor. Bir tabloyu çalma amacında olan bu 3 kağıtçı ekip bu yolda başlarına bir sürü iş açıyor. Çıkan her sorunun ayrı birer komedi olduğu filmde Sinyalci ekibimiz bol bol dayak yiyor, nezarete düşüyor, kaçıyor, sorgulanıyor, borçlanıyor… Türlü türlü olaylar ile karşılaşan 3 kişilik sinyalci ekibinin yaşadığı olaylar bir türlü bitmek bilmiyor adeta

Sonuç olarak oldukça komik bir film olan Sinyalciler izlenmeye değer bir film olarak 16 Haziranda vizyona giriyor. Burak Satıbol ve Ayhan Taş öncülüğünde ortaya çıkan komedi filmi başarılı denilebilecek seviyede. Sıcak yaz aylarında boş vaktinizi değerlendirmek için gidebileceğiniz ideal filmlerden birisi Sinyalciler

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Aşk Acınızı Deşecek Filmler - 2019

Sinyalciler Filmi Fragmanı

Ömercan Dinç

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.