En İyi Hulu Dizi Önerileri – 2020


En iyi HULU dizi önerileri

Televizyon sektöründe özellikle dizi ve sinema filmlerinin sanal dünyaya taşınması ile çeşitli internet dizi ve film kurucuları yarattıkları firmalar ile izleyicinin gönlünde taht kurdu. Bu süreçte dizi sever kitlesini elde edebilmek ve beğenilerini toplamak için çeşitli diziler ortaya çıktı. Bu diziler arasında efsaneleri oluşturan, yıllar geçse de eskimeyen Hulu dizileri de oldukça sık rastladığımız bir sektör. Bu yazımızda siz değerli okurlarımızın seyir zevkini yükseltecek en iyi Hulu dizilerini bir araya getirdik.

1. Castle Rock – 2018 – IMDb 7,6

Ünlü yazar Stephen King’in yazdığı efsane kitabın, usta yönetmen J.J Abrams tarafından yönetilen film, Hulu TV platformunda kendine özgü ve kemik bir izleyici kitlesine sahip olan bir gerilim dizisidir. Dizi içerisinde kitabın da ismini aldığı Castle Rock isimli bir köyde geçen gizemli olaylar konu edilirken, başarılı oyuncuların da eşliğinde oldukça yüksek tempoda bir proje ortaya çıkmıştır. Dizide yer alan profesyonel canlandırmalar ile bezenmesi, diziyi izlenir kılma noktasında kilit niteliği taşımaktadır.

2. Reprisal – 2018 – IMDb 7,5

Tale ve Fargo gibi başyapıtların yönetmeni tarafından yazılan bu eser, Hulu’da izlenmesi gerekenler listesine kesinlikle koymamız gereken bir dizi. Aksiyon türünde yazılmış dizide, taihsiz bir çete saldırısından mucize bir şekilde sağ olarak kurtulan bir kadının amansız intikam mücadelesine sahne oluyor. Özellikle dizilerde ortaya çıkan bu macera dolu dakikaları ekranlarda yaşamak isteyen izleyiciler için kesinlikle izlenmesi gereken ve nefes kesen bir dizi.

 3. Looking For Alaska – 2005 – IMDb 8,2

IMDb tarafından da oldukça yüksek bir puanla onurlandırılan bu yapım, döneminin imkanlarını en iyi şekilde kullanmış ve John Green’in en çok satan romanları arasında yer alan bir gençlik hikayesini ekranlara taşıyan bir eser olmuştur. Ergen psikolojisini oldukça fazla olarak işleyen yapıt, Hulu dizi önerileri yazılarında olmazsa olmaz bir dizi olarak kayıtlara geçmiştir. İzlemenizi tavsiye ettiğimiz bu dizi ile dünyaya yepyeni bir pencereden bakabilme imkanı yakalayacaksınız.

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Love, Death & Robots - Netflix - Dizi İncelemesi

4. 11.22.63 – 2016 – IMDb 8,2

Stephen King’İn bir başka eseri olan 11.22.63, kısa dizi tadında tek sezon olarak yer alan ve kullanıcılar tarafından oldukça yüksek bir beğeni oranıyla yer bulmuş bir eser. Hulu dizileri arasında yer edinen bu dizi, J. Kennedy suikastını engellemek için zamanda yolculuk yapan Jake Epping’in 3 yıl süren macera dolu hikayesi anlatılmaktadır. Dizide yer alan sahneler arasında kaybolacak, nefes kesen macerada kendinizi yeniden inşa edeceksiniz.

5. Veronica Mars – 2014 – IMDb 8,3

En iyi Hulu dizileri arasında yer alan Veronica Mars, son zamanlarda özellikle kadın haklarına karşı geliştirilen tepkiye ek olarak çekilmiş bir dizidir. İsmi önemsiz bir kasabada meydana gelen esrarengiz cinayetleri araştırmak için kendini adayan Veronica isimli genç bir kız, son olarak genç bir grubun tatil yaptıkları esnada ortaya çıkan bir cinayet sonucu o gençlerden birinin babası ile birlikte yaptığı iş birliği ile bu cinayetlere bir son vermek istemesi anlatılmaktadır.

 

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.