Game Of Thrones 7. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu


Özlemle beklediğimiz Game Of Thrones’un 7. Sezon çıkış tarihi 16 Temmuz 2017 olarak belirlendi. Ayrıca görücüye çıkardıkları Simgeler isimli Tease de izleyiciyle buluştu.

İlk sezonundan itibaren herkesin beğenisini toplayan ve şimdiden bir efsane haline gelmiş Game Of Thrones‘un yeni sezonunu herkes merakla bekliyor. Özellikle 6. sezonunun son iki bölümünde olan olaylardan sonra 7. Sezon‘a olan ilgi gerçekten de büyük. Ayrıca dizi yerine kitabı takip edenler bile bu sezonu merakla bekliyor çünkü dizi tarih olarak çoktan kitabın önüne geçti. Eskiden kitapları okuyanlar spoiler verebilme gücüne sahipken şimdi bu güç diziyi izleyenlere geçti.

Normalde Nisan ayında başlayan Game Of Thrones bu sezon Temmuz ayında başlayacak. Bu biz seyircileri hem üzen hem de meraklandıran bir seçim olmuş doğrusu. Ayrıca bir diğer değişiklik de şimdiye dek 10 bölüm olan her sezondan sonra 7. Sezon 7 bölümden oluşuyor. Bu biraz üzücü olsa da, her bölümün daha yoğun daha güzel olduğunun bir habercisi bence. Ayrıca 8. Sezon‘un da 6 bölümden oluşacağını söylemeden geçmeyelim.

Hatırlarsanız 7. Sezon‘da oldukça büyük olaylar olmuştu. Jon Snow‘un Kuzeydeki Kral seçilmesi. Daenerys‘ın ordusuyla Westeros‘a açılması. Cersei Lannister‘ın demir tahta oturması gibi. Aslında Reddit’te büyük bir spoiler sızması gerçekleşti merak edenler için (DİKKAT ÇOK BÜYÜK SPOİLER İÇERİR)

Şimdi sadece merakla Game Of Thrones‘un 7. Sezon‘unu beklemek kaldı. Beklerken eski sezonları tekrar izleyebilir, kitapları okuyabilirsiniz. Ama hiçbir şey merakınızı dindiremeyecek. İşte bu yüzden böyle özel bir dizi Game Of Thrones.

Son olarak Simgeler(Sigils) isimli Tease :

 

Ali Eren Sevinç

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: Average: ]
Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Rise of Empires: Ottoman - Dizi İnceleme - Netflix

Yazar: Zuhurat

Zuhurat.net bir kültür sanat sitesidir. Dizi, film, müzik, tiyatro ve bunun gibi alanlarda özgün kültür sanat içeriği üretmektedir. Zuhurat gücünü onu takip eden okuyucu kitlesinden alır. Bizi takip ederek destek verebilirsiniz. İyi okumalar!

1 thought on “Game Of Thrones 7. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

    Cüneyt

    (19 Mart 2017 - 21:47)

    Game of thrones çıkış tarihini 4 gözle bekliyordum bu makale işin teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.