Hakkımızda

ZUHURAT

Zuhurat.net bir kültür sanat sitesidir. 10 mart 2017 tarihinde açılan sitemiz kültür sanat ve buna yakın konularda içerik üretmeyi amaçlamaktadır. Ülkemizde giderek azalan kültür sanat kitlesini arttırmayı ; insanları kitap okumaya, film izlemeye, dizi izlemeye, müzik dinlemeye ve daha bir çok sanat ve kültür aktivitesine teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Ticari bütün kaygılardan yoksun olarak çıktığımız bu yolda bizleri desteklemenizi arzuluyoruz. Zuhurat bir kültür sanat platformu olarak çıktığı bu yolda insanları ayrıştırıcı, öfke, kin ve nefret gibi duygulara sevk eden bir dil kullanmamaya kesinlikle özen gösterecektir. Cumhuriyet ilke ve inkılaplarının yaşatılması noktasında kültürümüzü korumak sanatımızı yüceltmek en büyük gayemiz olacaktır.

Zuhurat yayın hayatı boyunca içeriklerini TÜRKÇE olarak servis edecektir. Yazılan içeriklerde güzel Türkçemizi en güzel ve en olması gerektiği hali ile kullanmaya her daim özen gösterecektir. Amaçlarından biri de insanları güzel Türkçemize sahip çıkmaya teşvik etmek olan Zuhurat bu konu da her zaman hassasiyetle davranacaktır.

Zuhurat.net olarak 2 kişi çıktığımız bu yolda sizlerden gelecek her türlü desteğe açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Zuhurat’ı güncel tutmak ve sürekli yeni içerikleri girmek için elimizden geldiğince gayret göstereceğiz.

Kültür ve sanatın insan yaşamı için önemini biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün : “Bir millet sanattan ve sanatkardan mahrumsa, tam bir hayata sahip olamaz. Böyle bir millet bir ayağı topal, bir kolu çolak, sakat ve alil bir kimse gibidir.” Sözünden hareketle sanat ve kültür faaliyetlerine insanları teşvik etmek en büyük amacımızdır.