Justice League için 2. Fragman Çıktı

Merakla beklediğimiz Justice League için bugün 2. fragman yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan teaserlarla bizi meraklandıran DC yeni fragmanla bizi tatmin etmiş durumda.

Justice League 17 Kasım 2017’de girecek olan bir DC Filmi. Justice League‘i Konsept olarak Marvel‘ın Avengers‘ıyla bağdaştırabiliriz. Man of Steel ile başlayan DC‘nin yeni sinematik evreninin doruk noktası olması beklenen Justice League bize istediğimizi verecek gibi gözüküyor.

Fragman Bruce Wayne‘in bir tehditten bahsetmesiyle başlıyor. Bu tehdide tek başına karşı koyamayacağını bilen Wayne bu doğrultuda öncelikle Batman v Superman filminde dosyalarına ulaştığı diğer meta-human‘ları buluyor. İlginç olan isa Wonder Woman‘ın “Tehlike çoktan geldi” demesi. Çünkü bu aksiyonun bize daha erken ulaşacağının bir habercisi.

Fragman‘ın müzik seçimi çok iyi. Karnınızdaki kıpırtıya kulaklarınızdaki sesin eşlik etmesi harika bir his. Fragman‘da bolca dövüş sahnesine yer vermişler. Kahramanlarımızın gücünü bildiğimiz halde, onları iş üstünde görmek daha fazlası için meraklandırıyor. Ayrıca Marvel filmlerinde sıkça gördüğümüz esprilere bu filmde daha çok yer verilmiş gibi. Biliyorsunuz DC filmleri biraz daha karanlık ve sert oluyor bu yüzden de bazen sıkıcılıkla suçlanıyordu.

Flash : Senin özel gücün ne ? 

Batman: Zenginim.

Justice League için söylenecek daha çok şey var, bu yüzden daha sonra film hakkında detaylıca bir ön inceleme yazacağım. Şimdilik iyi seyirler…

 

Ali Eren Sevinç

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Netflix'te İzleyebileceğiniz En İyi 20 Türk Filmi

Yazar: Zuhurat

Zuhurat.net bir kültür sanat sitesidir. Dizi, film, müzik, tiyatro ve bunun gibi alanlarda özgün kültür sanat içeriği üretmektedir. Zuhurat gücünü onu takip eden okuyucu kitlesinden alır. Bizi takip ederek destek verebilirsiniz. İyi okumalar!

Bu yazıya bir yorumda bulunmak ister misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.