Klasik Bir Aşk Filmi : Sonsuz Aşk Filmi


TAFF Pictures tarafından yayınlanan Sonsuz Aşk filmi 24 mart itibariyle vizyona girdi. Filmin başrollerini Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım paylaşıyor.

TAFF pictures Benim Adım Feridun ve Dönerse Senindir aşk filmlerinden sonra yeni bir aşk filmi ile tekrar karşımızda. Son dönemde iyice klasikleşen aşk filmlerine yeni bir örnek olarak Sonsuz Aşk filmi eklendi. Eğlenceli, romantik ve duygusal bir aşk filmi olan Sonsuz Aşk’ın başrollerinde çok ünlü iki oyuncu Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım oynuyor.

Bir doktor, sevgilisi ve hizmetçisi arasında geçen bir aşk üçgenini konu alan Sonsuz Aşk filmi oldukça klasik bir hikayeye sahip olmasına karşın oldukça eğlenceli ve akıcı bir film. Filmde TAFF Pictures‘ın dokunuşlarını bulmak mümkün.

Fahriye Evcen‘in kardeşi ile birlikte kendi halinde yaşayıp giden Zeynep adındaki bir hizmetçiyi canlandırdığı Sonsuz Aşk filminde Murat Yıldırım ise genç yaşına rağmen bir çok başarı yakalamış hatta profesör bile olmuş işi başından aşkın yakışıklı bir cerrahı canlandırıyor. Filmde zengin ve fakir aşkı da bol bol işlenmiş. Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım‘ın bu filmde çok iyi bir uyum yakaladığını söylemek mümkün.

Sonsuz Aşk filmi oyunculuklar bakımından ise oldukça iyi. Samimi ve içten oyunculuklar filmin gerçekçiliğini ve duygusunu arttırıyor. Duygu böylece izleyenlere çok daha iyi geçiyor. Ayrıca Murat Yıldırım Sonsuz Aşk filmi için Son Şarkı isminde bir de şarkı seslendirdi. Bu şarkı da izleyenler tarafından oldukça beğenildi. Kimi çevreler tarafından şarkı söyleyecek kadar sesi iyi değil denilse de Murat Yıldırım şarkıya oldukça samimi bir yorum katmış.

Sonuç olarak Sonsuz Aşk filmi kız arkadaş, sevgili, eş ile izlenecek güzel bir aşk filmi diyebiliriz.

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Acı Kiraz Filmi Değerlendirmesi ve Yorumu

Sonsuz Aşk Filminin Fragmanı

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: Average: ]

1 Comment

  • Ballı Soprano

    Samimi ve içten bir filme benziyor. Klasiklerin modası asla geçmez, romantik filme hayır demeyiz asla 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.