Lazer Epilasyon İstanbul ‘da !


Vücudunuzda istenmeyen kıl ve tüyler kişilere oldukça rahatsızlık vermektedir. Bunlardan kurtulmak için her ne kadar uğraşılsa da kullanılmakta olan yöntemler acılı ve ağrılı bir şekilde olmaktadır. Üstelik bu acı ve ağrının yanında aynı zamanda deride tahriş edici bir durum oluşmaktadır. Sizi bu acı, ağrı ve tahrişten kurtaracak bir yöntem var artık. Bu yöntemin adı yeni yen duyulma başlansa da işinde uzman kişiler tarafından yapılmadığı zaman yine aynı acılı sonuçlar ile sizler muhatap edebilir.

Sizi kurtaracak olan yöntemin adı buz lazer yöntemidir. Buz lazer yöntemi FDA onayına sahip olan şu anda son teknoloji bir yöntem olarak bulunmaktadır. Uygulama esnasında vücut yaklaşık olarak  -3 dereceye kadar soğutur. Bu sayede işlem uygulanırken herhangi bir acı hissi yaşanılmaz. Ancak buz lazer işleminin işinde uzman olan kişilere yaptırılması gerekmektedir.

Buz Lazer Yöntemi Hangi Yerlere Uygulanabilir?

Son teknoloji olan lazer epilasyon İstanbul işlemi vücudun birçok farklı yerine uygulanabilmektedir. İlk olarak kadınların en çok sorun yaşadığı yüz bölgesine uygulanması yapılabilecek bir yöntemdir. Yüzde bulunan tüyler genellikle hormonsal sorunlardan kaynaklı olarak çıkmaktadır. Kadınları en fazla rahatsız eden bıyık bölgesinde bulunan tüylerden buz lazer İstanbul yöntemi ile rahat bir şekilde kurtulmak mümkün olmaktadır. Bunun haricinde buz lazer epilasyon yöntemi, bacak, göğüs, koltuk altı gibi farklı bölgelerde de uygulaması yapılabilmektedir.

Önceden lazer yöntemi ile kalın olan kıllarda sadece etki etmekteydi. Bundan dolayı ince olan tüyer kalınlaştırmak için jilete maruz bırakılmaktaydı. Bunu yaptırmak istemeyenler farklı yöntemlerin arayışına girmek zorunda kalmaktaydı. Ancak Buz lazer epilasyon İstanbul sayesinde artık bu durumu son verildi. Çünkü buz lazer epilasyon İstanbul hem kalın hem de ince tüylere etki edebilmektedir. Üstelik oldukça başarılı olan sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Kişisel Zaman Yönetimi Uygulaması : Cronia

Sizde tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız kesinlikle oldukça uzman kişiler ile çalışmanız gerekir. Aksi takdirde sıkıntılı durumlara maruz kalabilirsiniz. Sizin çalışabileceğiniz işinde uzman olan Beautyderm ile tüm kıl ve tüylerinizden başarılı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Üstelik Beautyderm tüm kıllarınızdan kurtulurken size ağrısız ve acısız bir yöntem vaat etmektedir.

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.