Mehtaplı Gecelerde Unutulmaz Bir Boğaz Turu


Deniz ve mehtap buluştuğu her noktada eşsiz bir görüntü ortaya çıkarırken, özellikle İstanbul Boğazı’nda daha başka ve unutulmaz bir manzara sağlamaktadır.

Bu unutulmaz manzarayı karadan seyretmek ile denizden seyretmek bambaşka bir fark ortaya çıkarır. Bu nedenle denizden izleyeceğiniz muhteşem bir manzara için boğaz turu tekne kiralama hizmetlerinde ki en özel hizmetlerden birisidir.

Eşsiz bir kıyıya sahip olan İstanbul, iki boğaz köprüsü arasında muhteşem bir kartpostal görüntüsü ortaya çıkarmaktadır. Bu görüntü içerisinde saraylar, kasırlar, hisarlar ve camiler gibi birçok yapı sanki birbiri ardına özel olarak sıralanmıştır. İşte bu manzarayı eşsiz bir tekne turuyla gözlemlemek, özellikle mehtaplı gecelerde akşam saatlerinde çok daha büyük bir keyif olmuştur. Gün batımından başlamak üzere akşamın geç saatlerine kadar yemekli veya içecek servisleri ile desteklenen bu tur programlarında, dostlarınız veya aileniz ile birlikte çok unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Tekne turu sırasında eşsiz fotoğraf kareleri elde edebilmek ve Dolmabahçe Sarayı gibi muhteşem yapıları hayranlık ile izlemek için Uluçay Yatçılık üzerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Denizin kıyısında ve boğazda eşsiz bir doğal görüntü ile karşılaşabilir ve çiçek kokularıyla ferahlık elde edebilirsiniz. Bu gibi bir program kapalı mekanlardan sıkılan ve özellikle açık havada güzel zamanlar geçirmek isteyen herkes için saatlik, günlük veya gecelik kiralama hizmetleri ile alınabilmektedir.

Anadolu’dan Başlamak İçin Kadıköy Boğaz Turu

İstanbul’un eşsiz manzarasını Anadolu Yakası’nda görmek istediğinizde, Kadıköy ilçesi şehrin merkezi noktalarından biri olarak temel başlangıç noktalarından birini sağlamaktadır. Bu nedenle firma tarafından gerçekleştirilen İstanbul Boğazı gezilerinde Kadıköy İskelesi’nden kalkış gerçekleştirilmesi çok sık tercih edilmektedir. Bu sayede Kadıköy boğaz turu ile Anadolu Yakası’ndan başlayarak, Avrupa Yakası’ndaki tüm mimari yapıları ve manzarayı kolaylıkla izleyebiliyorsunuz.

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Alanya Popüler Gezi Turları

Anadolu Yakası kıyılarını takip eden bir şekilde gerçekleştirilen bu tur programı sayesinde Kadıköy ve çevre ilçelerdeki en güzel noktaları yakından görebilir ve fotoğraf manzaraları elde edebilirsiniz. Tek başınıza, arkadaşlarınız ile ya da aileniz ile katılabileceğiniz bu turlarda sağlanan VIP konfor sunan tekneler ile program çok daha keyifli bir hale gelecektir. Denizden gelen mis gibi koku, martıların oluşturduğu eşsiz güzellik ve tarihe şahitlik etme imkanı her şeyi daha özel bir hale getiriyor.

Teknede Doğum Günü Partisi Kadar Özel Bir Seçenek Olamaz

Sevdiğiniz kişilerin, eşinizin veya çocuklarınızın doğum gününü kutlamak için gerçekleştireceğiniz özel durumlarda öncelikle doğru mekan tercihi yapmanız gerekir. Doğru mekan tercihi için çok güzel bir kafeterya veya restoran tercih edebilir, boğaza nazır bir mekanda özel bir organizasyon sağlayabilirsiniz. Ancak kalabalık bir grup ile güzel bir parti gerçekleştirmek için İstanbul Boğazı’nın tam orta yerinde eşsiz bir manzara ile farklı bir parti hazırlığı yapabilirsiniz.

Doğum günü organizasyonu için İstanbul Boğazı’nda eşsiz bir manzara ile organizasyon planlıyorsanız, teknede doğum günü partisi gerçekleştirmek için firma üzerinden hizmet alabiliyorsunuz. Firma size sunduğu özel yat ve tekne seçenekleriyle İstanbul Boğazı’nda bir tur sağlarken, aynı zamanda da özel bir organizasyonla yemekli ve servisli bir hizmet verebiliyor.

Çocuklar ve yetişkinler için sürpriz şekilde organize edilen bu doğum günü partilerinde kokteyl veya yemekli organizasyon, alkollü veya alkolsüz seçenekler ile birlikte sunulabiliyor. Bu amaç ile gerçekleştireceğiniz partinin konseptine, katılacak kişi sayısına ve istediğiniz hizmet türlerine bağlı şekilde www.teknekiralama.com.tr adresi üzerinden hizmet rezervasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyonlarınızda tekne incelemeleri gerçekleştirilebilir ve tür belirlemeleri yapılarak tekne kiralama hizmeti talep edebilirsiniz.

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.