Öldür Beni Sevgilim Film İncelemesi


Vizyondaki filmlere şöyle bir göz attığımızda Mart’ın ilk günü vizyona giren harika bir romantik komedi filmi karşımıza çıkıyor. Murat Dişli’ nin senaryosu ve Şenol Sönmez’in yönetmenliğinde kaliteli oyuncu kadrosuyla öldür beni sevgilim vizyona girişiyle güzel bir başarıyı da yakaladı.

Öldür Beni Sevgilim Film Afişi : Seda Bakan ve Murat Boz

Başarılı ve sevilen isimlerin bir araya geldiği öldür beni sevgilim filminde konu hemen her izleyicinin kendinden bir parça bulabileceği kadar yaşantı içinden seçilmiş. Öldür beni sevgilim konusu büyük bir aşk, ardından gelen evlilik ve beş yıllık evliliğin ardından gelen beklenmedik bunalım, soğuma ve sıkılmaları hayatın içinden alıp seyirciye sunuyor. Bu oldukça tanıdık olaya bir renk katabilmek için filmde beklenmedik tesadüfler ve benzeri birkaç keyifli abartı göze çarpıyor. Olaylar öyle bir noktaya geliyor ki beş yıllık evli çift birbirini öldürmeye çalışırken buluyor kendilerini. Tüm bu olay akışı içinde seyirci unutulmamış romatizm ve komedi dengeli bir birliktelik ile filme akıcılık katmış.

Filmi biraz detaylandıracak olursak film kötüye giden bir evlilik içinde olan çiftin evlilik yıl dönümlerinde aldıkları milli piyango biletine büyük ikramiyenin vurması ile hareketlenip bir sürü macerayı beraberinde getiriyor. Öyle ki çift bir noktada birbirini öldürmeye çalışırken buluyor kendilerini.

Öldür Beni Sevgilim filminden bir kare : Seda Bakan Muart Boz

Öldür Beni Sevgilim Oyuncuları

Öldür beni sevgilim oyuncuları filmin henüz vizyona girmeden büyük bir ilginin sahibi olmasını sağladı. Kadroya baktığımızda başrolü Murat Boz ve Seda Bakan’ın paylaştığı görülüyor. Murat Boz ve Seda Bakan sosyal medya üzerinden film çekimleri sırasında yaptıkları keyifli küçük paylaşımlarla da merakı artırdılar. Bu iki popüler isme filmde Açelya Topaloğlu, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler eşlik ediyor.

Öldür Beni Sevgilim Filmi incelemesi

Filme şöyle bir göz gezdirdiğimizde bize çok da yabancı olmayan tesadüflerle ve yanlış anlaşılmalar sayesinde ilerleyen yeni bir romantik komedi filmi daha vizyona girmiş gibi duruyor. Tür ve türün işlenişinde ayrıca konuda çok da yenilikçi olmayan film keyifli bir gün geçirmek için izlenebilecek filmlerden oluyor. Zaten yönetmeninin önceki çalışmaları ve oyuncu kadrosu da filmin beklenmedik sonuçlar çıkarmayacağını bize garanti ediyor.

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Karantinada İzlenecek Dizi ve Filmler - 2020
Öldür Beni Sevgilim Başrol oyuncuları Murat Boz ve Seda Bakan

Filme tamamen tarafsız baktığımızda popülerlik ve eğlencenin temel alındığı alanlarda yapılan bir çalışma olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu bakımdan başrolde Murat Boz gibi bir ismin olması da bizi şaşırtmamalı. Asıl mesleği her ne kadar müzik alanında olsa da önceki film denemeleri bize Murat Boz hakkında biraz fikir veriyor. Üstelik film de ihtiyacı olan popülerliği bu sayede yakalıyor desek yalan olmaz. Seda Bakan ile başrolün paylaşılması da oldukça doğru bir seçim. Geçmiş çalışmalarından hareketle yine Seda Bakan hakkında da bir fikir sahibi olabiliyoruz. Ve sonunda karşımıza şöyle bir sonuç çıkıyor. Popülerliğini Murat Boz sayesinde artıran filmde Murat Bozun olası boşluk ve yetersizliklerini Seda Bakan rahatlıkla kapatabilmiş ve film başarılı bir sona ulaşmış.

Çekimler, yerler, sahneler ardımızda bıraktığımız kışın üzerine ilaç gibi geliyor ve müzikler de bir o kadar filmi destekleyen güzel detaylar olarak karşımıza çıkıyor. Doğru kararlar ve doğru insanlarla titiz bir çalışmayla çekilen film oldukça keyifli. Güzel bir gün geçirmek biraz gülmek istiyorsanız bu hafta vizyondaki filmler içinde “Öldür Beni Sevgilim” seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Öldür Beni Sevgilim İzleyici Yorumları

Film ilk haftasında izleyici tarafından genel olarak beğenildi. Kötü yorumların da olduğu film için genel seyirci kanısı ortalamanın üzerinde olduğu şeklinde.

 

 

 

 

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  2018 İzlenebilecek Film Önerileri

Öldür Beni Sevgilim Filmi Fragman

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: Average: ]

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.