Şeker Bayramı’nda Şeker Gibi Komedi Filmi : “Tatlı Şeyler”


Cem Özer, Uğur Uludağ ve İlhan Şeşen’in başrollerinde oynadığı iki modacının hikayesini konu alan komedi filmi Tatlı Şeyler 23 Haziran’da vizyona giriyor.

Ramazan Bayramında vizyona girecek olan olan Tatlı Şeyler filmi izleyicisine yazlık sinema tadında bir seyir vaad ediyor. Yönetmenliğini aynı zamanda filmin başrol oyuncusu da olan Uğur Uludağ‘ın yaptığı Tatlı Şeyler filminin oyuncu kadrosu ise ; Cem Özer, Uğur Uludağ, İlhan Şeşen, Cem Uçan, Demet Şaşmaz, Demet Tuncer ve Sevil Akı gibi isimlerden oluşuyor.

Genellikle tiyatro oyunları yazan Uğur Uludağ şimdiye dek 1990 yılından beri toplam 19 adet oyun yazdı. Ayrıca sinema filmleri de yazan Uğur Uludağ bu süreçte Neredesin Firuze filmi başta olmak üzere 5 filmde de yazar kadrosunda yer aldı. Bir de kitabı bulunan Uğur Uludağ oldukça başarılı bir yazar olarak öne çıkıyor.

Cem Özer, belkide Türkiye’nin yetiştirdiği sayılı komedyenlerden olan ünlü sinema oyuncusu 1976 yılında atıldığı sinema aleminde bir çok filme imza attı. Özellikle Neredesin Firuze ile unutulmaz bir oyun çıkaran Cem Özer bu filmin öne çıkan oyuncularından birisi.

Müzisyen ve aynı zamanda oyuncu olan İlhan Şeşen Türkiye’nin en çok tanınan sanatçılarından birisi. Çıkardığı albümler dışında bir çok sinema ve dizi projesinde de yer alan İlhan Şeşen bu filmin de başrol oyuncularından birisi.

“Tanımadığım adamdan çocuk yaptım, tanımadığım adamlara emanet ettim çok mu?”

Tatlı Şeyler Filminin Konusu

2 Modacı olan arkadaş bir defileye yetişmek için arabalarına atlayıp yola koyulurlar. Yolda bir anda arabalarında bir bebek ile para bulurlar ve olaylar gelişir. Hem bebek hem de para başlarına büyük iş açacaktır. Bir yandna bebeğin ailesi ile uğraşırken diğer yandan da paranın peşine düşen mafya ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Müslüm Film Değerlendirmesi : "İyi oyun, İyi Hikaye, Eksik Senaryo"

Bebeği ve parayı vermemek için elinden geleni yapan iki modacının başına bu yolda gelmeyen şey kalmaz. Maceradan maceraya atlayan iki modacı oldukça eğlenceli bazen ise duygusal bir süreç yaşarlar. 2 modacının cinsel tercihlerine sıkça vurgu yapılan film yılın en tatlı komedi filmi sloganıyla izleyicisi ile buluşuyor. Tatlı Şeyler filmi 23 Haziran 2017’de vizyonda.

Tatlı Şeyler Filminin Fragmanı

Ömercan Dinç

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: Average: ]

2 Comments

  • Dakikweb

    Yıllar önce kadrinin götürdüğü yeri izlediğimden bu ikiliden film cıkar diye düsünmüstüm. Tam düsündüğüm gibi olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.