The Defenders’ın İlk Fragmanı Yayınlandı


Marvel’ın televizyon dünyasına yerleştirdiği en son bombası olan The Defenders için ilk fragman yayınlandı. 2 dakikalık fragmanda bizi cezbeden o kadar çok şey var ki, insan sabırsızlanıyor.

Daha önce Marvel’ın dur durak bilmediğinden bahsetmiştik. Aradan geçen bir ayın ardından Netflix, The Defenders için ilk fragmanı yayınladı. Fragmanda sevdiğimiz herkesi görmek mümkün. Gerçekten iki dakikaya birçok şey sığdırmışlar, çizgi romanları takip edenler de Netflix‘teki seriyi takip edenler de bu 2 dakikalık fragmandan hoşnut olacak bundan eminim. Eğer izlemediyseniz Fragman  :

Nirvana hayranı olduğum için fragmanın başı çok hoşuma gitti ama Jessica Jones sorgulanırken içeri giren Daredevil tam tüylerimi diken diken edecekti ki, Jessica Jones‘un “Who the hell are you?” sorusu beni ters köşe yakaladı. Matthew ile Jessica‘nın tanışmasının nasıl olacağını öğrenmiş olduk böylece. Bu fragmanda ayrıca Jessica Jones‘a büyük yer verilmiş, bunun sebebinin biraz da kendisini 2015’ten beri pek göremeyişimiz olduğunu düşünüyorum.

Iron Fist ve Luke Cage‘in tanışmasıysa biraz daha aksiyonlu ve eğlenceli. Luke Cage‘in kendisinden etkilenmemesine şaşıran Iron Fist ve Iron Fist‘in yumruğuna şaşıran Luke Cage. Gerçekten bu ikilinin ilişkisi nasıl olacak merak ediyorum, hemen barışacaklar mı, yoksa ciddi bir kavga görecek miyiz merak konusu. Neyse ki Jessica Jones hariç her dizide gördüğümüz Claire Temple arabuluculuk yapıyor. Açıkçası her yerde kendisini görmekten sıkıldım ama en azından herkesi tanıması bir işe yaramış.

Ve Stick‘in söylediğine göre ki aslında düşününce bu kadar süper kahraman piknik yapmak için bir araya gelecek değildi. Belki dürüm yemeye giderlerdi. Daredevil‘ın son sezonunda Elektra ile ilgili ciddi mevzular dönmüştü. O olayların sonunda nereye bağlandığını görebileceğiz. Kurşungeçirmez bir adam, kör bir ninja, şık bir dedektif ve parlayan yumruklu ölümsüz biri, gerçekten de iyi bir takım oluşturuyorlar.

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  The Punisher: Spoilersız İnceleme

Benim en büyük isteğim The Punisher‘ın diziye katılması ama neler olacağını hep beraber izleyip göreceğiz. 8 bölümden oluşacak olan The Defenders 18 Ağustosta Netflix‘te yayınlanacak. O zamana kadar zor da olsa bekleyeceğiz, ama 18 Ağustos için kimseye söz vermeyin ve Netflix üyeliği için paranızı biriktirin.

Ali Eren Sevinç

Bu postu puanlamak için tıkla
[Toplam: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.