Zuhurat 100. Yazısını Yayınladı!

Mart ayının 2. haftasında açılan Kültür Sanat sitemiz Zuhurat 100 yazıya ulaştı. Kültür ve Sanat dallarına olan sevgimiz ile çıktığımız bu yolda 100. yazıya ulaştığımız için oldukça mutluyuz.

Kısa bir zaman içerisinde bizlere göre oldukça fazla içerikle doldurduğumuz Zuhurat’ı her geçen gün daha da seviyoruz. Zuhurat başladığımız ilk günden beri bizim için bir hobi, yazmaktan, uğraşmaktan, içinde olmaktan mutlu olduğumuz bir oluşum. Her geçen gün daha çok şey öğrendiğimiz bu yayıncılık serüveninin henüz çok başındayız.

Zuhurat’ın her geçen gün daha da kaliteli içerikler ile dolması, daha fazla insan tarafından takip edilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Zuhurat ile ilgili hala hiç bir ticari kaygımız yok. Olabildiğince yayında kalmak, içerik girmek kısacası devam etmek istiyoruz. Bizleri takip ederek bize en büyük desteği sizler veriyorsunuz. Bizi okuyan herkese teşekkür ederiz.

En Beğendiğimiz Zuhurat Yazıları

Bu yazı da ilginizi çekebilir!  Aşk Acınızı Deşecek Filmler - 2019

Yazar: Zuhurat

Zuhurat.net bir kültür sanat sitesidir. Dizi, film, müzik, tiyatro ve bunun gibi alanlarda özgün kültür sanat içeriği üretmektedir. Zuhurat gücünü onu takip eden okuyucu kitlesinden alır. Bizi takip ederek destek verebilirsiniz. İyi okumalar!

1 thought on “Zuhurat 100. Yazısını Yayınladı!

    Serkan Aydın

    (22 Ağustos 2017 - 16:47)

    Prag yazısı gerçekten etkiliyici ve bir o kadarda bilgilendirici olmuş.Eğer yazı böyle devam ederse alanında öncü olmaya aday.Teşekkürler.

Bu yazıya bir yorumda bulunmak ister misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.